Wydarzenia
Home

Czech Stunt Day 16-18.08.2019 OSTRAWA Czechy

Czech Stunt Day 16-18.08.2019 OSTRAWA Czechy

16.08.2019

Czech Stunt Day to największe i najbardziej prestiżowe międzynarodowe zawody na świecie.
Wydarzenie przyciąga do Ostrawy rzeszę sportowców i sympatyków. –
Nie przyjeżdżają oni tylko oglądać zawodów w stuntridingu, choć one stanowią główną punkt eventu, ale także korzystają z innych atrakcji.  Są m.in. pokazy kaskaderskie, quady oraz drift taxi.
100 % adrenaliny przez cały weekend w jednym miejscu. Uczestnictwo w tej imprezie pozytywnie wpłynęło na wizerunek marki M.Line na rosnącym rynku czeskim (a także krajowym)

Byliśmy widoczni !

Bardzo liczna widownia z Czechów, Słowacji oraz z Polski - frekwencja podczas tegorocznej edycji wyniosła ponad 15,5 tys. ludzi.
Do zawodów został wystawiony Patryk Barakomski nr startowy 30 na motocyklu Triumph 675 M.Line
Nasz zawodnik zaprezentował się w bardzo dobry sposób wyprzedzając ponad połowę startujących.  Występowi towarzyszył aplauz międzynarodowej publiczności. Bardzo ciekawym elementem imprezy był przejazd wszystkich zawodników w zorganizowanej kolumnie przez centrum Ostrawy.

www.czechstuntday.com

Augustowskie Motonoce 7-9.06.2019

Augustowskie Motonoce 7-9.06.2019

07.06.2019

Zlot motocyklowy odbył się w pięknym augustowskim klimacie.
Uczestniczyli w nim motocykliści w liczbie około 1000 osób.
Ponadto przyjechało wielu uczestników z Litwy, Rosji i Białorusi.
Impreza miała bardzo pozytywny odbiór społeczny.
Zorganizowaliśmy pokaz stuntu – na motocyklu M.Line - Patryk Barakomski
Nasz namiot wystawowy z logotypami HART M.Line cieszył się dużym zainteresowaniem.


www.augustowskiemotonoce.pl

Targi motocyklowe 2012

Targi motocyklowe 2012

08.02.2012

W dniach 2-4 marca 2012, w halach MT Polska, w Warszawie odbędzie sie kolejna, IV OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MOTOCYKLI I SKUTERÓW. Jak co roku firma HART wraz z marką M.Line zapraszają do odwiedzenia naszego stoiska 1B.

Targi motocyklowe w Warszawie 3 - 4 III 2011

Targi motocyklowe w Warszawie 3 - 4 III 2011

04.03.2011

Na targach w Warszawie byli widoczni wszyscy liczący sie dostawcy części motocyklowych. Nie zabrakło również nas. Dla tych z Was, którzy nie mogli w nich uczestniczyć, z przyjemnością prezentujemy foto relację. Zespół M.Line


  • 1

Wprowadzając na rynek markę M.LINE firma Hart poszerzyła swoją ofertę o rodzinę produktów dedykowanych pasjonatom motocykli i skuterów. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno wysokiej jakości produkty marki M.LINE jak i innych, dobrze znanych producentów np. ADLY MOTO, ATHENA, CARAT, DID, HYUTEX, IKT, LINMOT, MANN FILTER, MEIWA, MOBIL, MOTO-SITO, MOTUL , NAK, NARVA, NGK, NHC, PHILIPS, RMS, SHINKO, SIFFERT, TECMATE, VCAN, VICMA, ZIPSER, oraz YBN.

NGK Charavalli Shell Linmot Renner DID Denso Mobil Motul Mann Morse Siffert Philips Athena RMS Platinum Shinko ybn Dynamax Vicma RK NHC Narva NG